0 216 312 77 17  |  info@sayelektromekanik.com

 

ENERJİ

 

GÜNEŞ ENERJİSİ SANTRALLERİ


Say güneş enerjisi sistemleri, güneş enerjisinden elektrik üretmenizi sağlar. Bu sistem kendi elektriğinizi üreterek elektrik maliyetlerinden önemli miktarda tasarruf etmeyi, ürettiğiniz elektriği satarak kazanmayı, kesintisiz enerji sağlamayı ve doğaya katkıda bulunmanızı sağlar.

SAY'ın sunduğu evsel çatı çözümleriyle evinizin çatısından ürettiğiniz elektrikle enerjinizin bir kısmını ya da tamamını karşılayabilir hatta seçeceğiniz çözüme bağlı olarak üretim fazlanızı daha sonra kullanmak üzere depolayabilirsiniz. Bu sayede elektrik kesintilerinden etkilenmeden %100 çevreci ve ücretsiz enerjinizin tadını çıkartabilirsiniz. Dilerseniz depolama yapmadan üretim fazlası elektriğinizi şebekeye satarak ek gelir elde edebilirsiniz.

SAY'ın endüstriyel ve ticari çatılar için anahtar teslim olarak sunduğu hizmetiyle işletmenizin çatısından en verimli şekilde yararlanarak tasarruf etmeye başlayabilirsiniz. SAY sizin için tüm yasal ve teknik süreçleri yöneterek en üst düzeyde tasarruf etmeniz için ihtiyaç duyduğunuz sistemi hayata geçirir. Sistem tasarımınız, dünyanın önde gelen tedarikçilerinden birinci sınıf ürünler ve mühendislik birikiminin birleşimiyle çatıdan en verimli şekilde yararlanılarak yapılır.

SAY olarak üzerinde faaliyet gösterilemeyen, tarıma elverişsiz alanları; tasarladığımız zemine monte güneş enerjisi santralleri ile elverişli hale getiriyor, kazanç elde etmenizi sağlıyoruz.

ÇATI ÜSTÜ GESLERDE KURULUM ÖNCESİ ÇALIŞMALAR


Çatı üstü güneş santrallerinde en önemli aşama kurulum öncesi planlamadır. işletmelerin can ve mal güvenliğinin, kesintisiz enerji ihtiyacının farkındayız! Doğru tasarlanmış bir sistem, işletmenin maliyetlerini azaltarak öngörülebilir maliyetlerle, piyasada daha rekabetçi ve büyümeye açık bir yapıya ulaşmasına yardımcı olacaktır.

• Güneş santralinin kurulacağı alanda keşif yapılır.

• Mevcut bina projeleri ile keşif ölçüleri karşılaştırılır.

• Performansı etkileyecek faktörler varsa belirlenir.

• Kurulum yapılacak alan hesaplanır.

• Mevcut elektrik altyapısı, yetkili personellerimizce incelenir.

• Edinilen bilgiler ışığında güneş santrali projesi oluşturulur.

• Teknik hesaplamaları ve çizimleri çıkarılır. Dünyaca kabul görmüş lisanslı programlarla üretim simülasyonları gerçekleştirilir.

Tesisin kurumu, oluşturulan nihai projelere göre firmamızın deneyimli kurulum ekibi ile tüm TEDAŞ MYD şartnamelerine uygun olarak tesis edilir, test edilir, devreye alınır ve kabulü yaptırılır.

Kurulan güneş enerjisi santralleri ilk 2 yıl boyunca işçilik kaynaklı hatalara karşı firmamızın garantisi altındadır. Ayrıca oluşabilecek her arızaya anında çözüm üretebilen işletme ve Bakım ofisimiz 7/24 hizmet vermektedir.

Güneş Enerjisi Santralleri
Güneş Enerjisi Santralleri
Güneş Enerjisi Santralleri
Güneş Enerjisi Santralleri
ÇATI ÜSTÜ GESLERDE KURULUM ÖNCESİ ÇALIŞMALAR
ÇATI ÜSTÜ GESLERDE KURULUM ÖNCESİ ÇALIŞMALAR
ÇATI ÜSTÜ GESLERDE KURULUM ÖNCESİ ÇALIŞMALAR
ÇATI ÜSTÜ GESLERDE KURULUM ÖNCESİ ÇALIŞMALAR