0 216 312 77 17  |  info@sayelektromekanik.com

 

KURUMSAL

 

HAKKIMIZDA


Say, müşteri bağlılığına verdiği önemle taahhüdündeki işleri zamanında tamamlayarak ve müşterilerine en iyi mühendislik çözümlerini sunarak güven ve dürüstlük ilkelerine sahip çıkmaktadır.

Say, 2013 yılında elektrik ve otomasyon malzemelerinin satışı ve anahtar teslim elektromekanik proje taahhüt alanlarında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

Firmamız, deneyimli mühendis ve tekniker kadrosuyla başta alçak ve orta gerilim elektromekanik taahhüt işleri yanında, güneş ve bio-gaz enerji santrallerinin kurulumu, atık su arıtma ve temiz su istasyonları gibi konularda hizmet vermektedir. Saha analizi, teknik değerlendirme, fizibilite çalışmaları, projelendirme, proje resmi onay süreçleri, saha kurulum hazırlıkları, ürün tedariği, lojistik, montaj çalışmaları, testler, devreye alma, kurum kabulleri, garanti içi-garanti sonrası bakım ve servislerini Say güvencesiyle müşterilerine sunmaktadır.

Hakkımızda


NEDEN SAY?


Kesintisiz Destek

Kesintisiz Destek

 

Kesintisiz Destek


Say, ileri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve teknik personeli ile müşterilerine kesintisiz destek sağlamaktadır.
Kesintisiz Destek

Enerji Tasarrufu

 

Enerji Tasarrufu


Enerjide tasarruf, parada tasarruf, gelecekte güvence ilkesinden yola çıkarak, müşterilerimize sunduğumuz çözüm önerileriyle enerji tasarrufunu ön planda tutmaktayız.
Kesintisiz Destek

Esnek Çözüm

 

Esnek Çözüm


Say’ın tecrübeli ekibiyle her projeyi detaylı şekilde ele alıp, bölgesel ve iklimsel özellikleri göz önünde tutarak projeye özel esnek çözümler üretmek için çalışıyoruz.