0 216 312 77 17  |  info@sayelektromekanik.com

 

OTOMASYON

 

ALÇAK GERİLİM PANO İMALATLARI


Pano imalatı öncesi tasarımlar SOLIDWORKS programı ile yapılıp 3D modelleme ile imalata en uygun tasarım seçilir. Sonrasında bu tasarım esas alınarak sac imalatları yapılır. Böylelikle sac üzerinde sonradan işlem yapılmaz. Dolayısıyla panoların sac aksamlarının korozif etkilere karşı daha dayanıklı olması sağlanır. Bu tasarımlar bize gerçek maliyetleri oluşturabilmemiz için gerekli verileri sağlar.

Alçak Gerilim Pano İmalatları
Alçak Gerilim Pano İmalatları

TİP TESTLİ PANOLAR


EC 61439-1/2 standartlarında belirtilen tasarım doğrulama kriterlerine göre; SAY tip testli pano imalatı konusunda yerli ve global birçok üretici ile birlikte çalışıp uluslararası standartların gerektirdiği tüm gereksinimleri sağlamaktadır.

Alçak Gerilim Pano İmalatları

YERLİ ÜRETİCİ PANOLARI


Projeler içerisinde zaman zaman tip testli panoların hem fiyat hem de teknik sebeplerden dolayı karşılayamadığı durumlarda yerli üreticilerin panoları kullanılmaktadır. Türk standartlarının istediği diğer standartları karşılayacak şekilde yine tip testli panoların üretim kalitesi gözetilerek imal edilmektedirler.


Alçak Gerilim Pano İmalatları

ELEKTRİK DAĞITIM PANOLARI


Genellikle elektrik dağıtım şirketlerinin kullandığı ve özel teknik şartnameler ile tariflenen panolardır. Alçak gerilim dağıtım merkezlerinde köşk veya bina içerisinde olabildiği gibi tamamen dışarıda da olabilirler. Her iki ortam içinde gerekli ihtiyaçlar gözetilerek tasarımlar yapılmaktadır.

Tasarımlar sırasında tamamen 3D tasarım programları kullanılarak müşterinin imalattan önce nasıl bir pano imal edileceğini görmesi sağlanır. Böylelikle yüksek adetli üretilen bu tip panolarda her detayın görülmesi ve tam ihtiyaca odaklanılması sağlanır.

Bu panoların harici tiplerinde, istendiği takdirde özel bir boy uygulanabilmektedir. Bu boya diğer boyaların veya diğer yapıştırılan ilanların vs. tutunmasına izin vermeyip temizliklerini kolaylaştırmaktadır.


ŞANTİYE PANOLARI


Şantiyelerin geçici enerji ihtiyaçlarını karşılamak için ürettiğimiz panolardır. Şantiye ortamındaki toza ve nemli ortamlara karşı dayanıklı olarak imal edilmektedir. Özellikle çizilmelere karşı dayanıklı olarak imal edilmektedir, bu sebeple bu panolarda daha hassas bir boyama işlemi uygulanmaktadır.


Alçak Gerilim Pano İmalatları
Alçak Gerilim Pano İmalatları
Alçak Gerilim Pano İmalatları