0 216 312 77 17  |  info@sayelektromekanik.com

 

KURUMSAL

 

MİSYON


SAY olarak öncelikli hedefimiz hizmet verdiğimiz tüm sektörler için bulunduğumuz projelerin, başlangıç ve bitiş süreçlerinin tamamında yer almak, gerekli niteliğin kazandırılması adına süreçlerin titizlik ile takibini sağlamaktır.

Malzeme ve donanımların doğru seçimler ile projeye yansıtılmasını sağlamak ve sahada uygulamak, güçlü kadromuz ile projelerin en başından, devreye alınmasına kadar gerekli olabilecek taahhüt, pano ve otomasyon hizmetlerini kendi ekibimizle kesintisiz olarak sağlamak öncelikli görevlerimiz arasında yer almaktadır.

Kalite seviyesini arttırmak ve sektörde kalıcı olmak için eğitimin şart olduğunu bilerek ve benimseyerek, çalışmalarımızı ve çalışanlarımızı eğitim, gelişim programlarına dahil edip, hizmetlerimizi siz değerli müşterilerimize sunuyoruz.


VİZYON


SAY olarak; müşterilerimizin istek ve taleplerini yerine getirip, kaliteden taviz vermeden memnuniyetlerini kazanmak temel amaçlarımızdandır.

Nitelikli, efektif ve verimli hizmet sunarak ulusal ve uluslararası sektörde önemli temsilciler arasında yerini almış ve ileriye dönük çalışmalarımız ile sektörün lokomotifi olmayı kendimize ilke edinmiş bulunmaktayız. Bu doğrultuda kendini sürekli geliştiren ve yeniliğe açık uzman kadromuzla birlikte çözüm odaklı ve yaratıcı hizmetlerimizle işiniz işimizdir ilkesini benimseyerek siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktayız.

Misyon Vizyon